Jak Mogę Tobie Pomóc?

Poznaj możliwości i formy naszej współpracy

Wzrastaj
ze Mną

Nie jest ważne, z jakiego powodu, ale najważniejsze, że jest decyzja - najmądrzejsza, jaką kiedykolwiek podjąłeś w swoim życiu - o wejściu do bogatego ogrodu rozwoju osobistego i biznesowego. Dbałość o człowieka o jego własny intelekt, emocje i duchowość są po prostu konieczne. Zachęcam Cię do skorzystania z oferty naszych szkoleń, udziału w wydarzeniach rozwojowych, mentoringu i współpracy. Wierzę, że to, co najważniejsze jest ciągle przed Tobą.

Dawno temu mój mentor zapytał mnie, co chciałbym w życiu osiągnąć. Odpowiedziałem: duży dom, szybki samochód i kupę forsy. Zamyślił się i po chwili zapytał: ale co chcesz naprawdę osiągnąć. Zaczerwieniłem się i zamilkłem.

Po dłuższej chwili wypaliłem: Chcę zostawić po sobie świat lepszym, niż go zastałem. Chcę pokazać ludziom, jak wieść szczęśliwe i zamożne życie. Mentor lekko się uśmiechnął i pokiwał z zadowoleniem głową. Zdajemy sobie sprawę, że nie zmienimy całego świata. Ale jeśli pokażemy 35 tysiącom ludzi, jak wieść szczęśliwe i zamożne życie, to zakładając, że każdy ma tylko 7 dobrych znajomych, polepszymy los przynajmniej ćwierć miliona osób. I to właśnie chcę osiągnąć wraz ze swoim zespołem. Zapraszam Cię do współpracy.

Szkolenia

Szkoleń rozwojowych na rynku jest mnóstwo i moi klienci niejednokrotnie mówią mi, że mają ogromny problem wybrać takie, które będą dopasowane do ich sytuacji.

Dlatego, jeśli chcesz wzmocnić swoje umiejętności sprzedażowe, nabyć nowych kompetencji zawodowych, bądź zacząć budować swój rozwój osobisty, to zachęcam do sprawdzenia szczegółowego opisu szkoleń

Power
Speech

Czy wiesz, dlaczego większośc ludzi się nie rozwija? Odpowiedzią jest brak motywacji. Nie mamy wystarczająco silnego powodu, pomysłu, albo wsparcia otoczenia, które jest równie istotnym elementem w układaniu swojej drogi życiowej

Dlatego właśnie, tak wielu potrzebuje usłyszeć swoje “dlaczego?” i poczuć zewnętrzną energię do działania. Moje 30-letnie doświadczenie biznesowe pozwala mi dzisiaj dostrzegać blokady, które potrafią niektórych z nas zatrzymać na dłużej, co określamy mianem “sytuacji bez wyjścia”.

Mentoring

Nie mamy wystarczająco silnego powodu, pomysłu, albo wsparcia otoczenia, które jest równie istotnym elementem w układaniu swojej drogi życiowej.

Dlatego właśnie, tak wielu potrzebuje usłyszeć swoje “dlaczego?” i poczuć zewnętrzną energię do działania. Moje 30-letnie doświadczenie biznesowe pozwala mi dzisiaj dostrzegać blokady, które potrafią niektórych z nas zatrzymać na dłużej, co określamy mianem “sytuacji bez wyjścia”.

Heksagon
PRO

Kompleksowa firma szkoleniowa, w ramach której tworzone są profesjonalne zarówno szkolenia, jak i kursy biznesowo-rozwojowe oraz indywidualne spotkania z klientami.

Zadaniem takiego doradcy jest stworzenie tak zwanego Planu Rozwoju Osobistego, czyli dopasowanej, indywidualnej ścieżki rozwoju klienta, która jest spójna nie tylko z jego potrzebami, ale i aktualną sytuacją życiową. Skorzystaj z tej możliwości i umów się na spotkanie.