Ja w Mediach

Jak odpowiadam na pytania dziennikarzy i gdzie się pojawiam

Wywiad w Dzień Dobry TVN

Jak z uśmiechem witać dzień i co nam daje poranne wstawanie?

Na te pytania Fryderyk Karzełek odpowiada podczas porannego programu Dzień Dobry TVN. Wywiad przeprowadzili: Dorota Wellman oraz Marcin Prokop. W trakcie rozmowy, Fryderyk tłumaczy jak wczesne wstawanie może pozytywnie wpływać na nasze nastawienie przez resztę dnia. Nawet w listopadzie. Wspomina także o porannej samotności i czasie wyłącznie dla siebie. Serdecznie polecam.

Onet
Rano

Wywiad o tym jak zrobić z życia arcydzieło

W odcinku „Onet Rano” Fryderyk Karzełek był gościem Odety Moro. W rozmowie poruszone zostały tematy porannego wstawania i tego, co składa się na życie zwane arcydziełem. Czy pieniądze zawsze są sexy i czy są potrzebne, aby być szczęśliwym człowiekiem? Jak planować dzień i czy jest możliwość przeznaczyć tyle samo czasu na pasje i pracę? Zapraszam. Program wyemitowano 18 lutego 2021 roku.

Expert w Bentleyu

Jak skutecznie budować nawyki
w 2021 roku?

Wywiad, który wyświetlono ponad 300 000 razy. Dzięki tej rozmowie, wielu przedsiębiorców zainteresowało się współpracą z Fryderykiem jako mentorem w sprawach biznesu. W rozmowie z Maciej Wieczorkiem poruszyliśmy temat nawyków i dobrych praktyk potrzebnych, by osiągnąć sukces i realizować swoje cele. Fryderyk mówi tu także o tym, że jest zadowolony, kiedy ludzie wychodzą niezadowoleni z jego szkolenia. Prócz tego, wracamy do czasu dla siebie, porannego wstawania i Heksagonu Szczęścia. Koniecznie obejrzyj ten wywiad!

Radio
Opole

„Problemy są dobre” – Fryderyk Karzełek o roli porażek w naszym życiu.

W audycji „Loża ekspertów” prowadzonego przez dr Bartłomieja Machnika Fryderyk Karzełek poruszył temat roli porażek i umiejętności wyciągania z nich konstruktywnych i pozytywnych wniosków. Odpowiedział na pytanie, czy warto dzielić się publicznie swoimi porażkami oraz jak mówić o swoich sukcesach, jak radzić sobie w mediach. Zastanawialiśmy się również czy porażki/niepowodzenia traktować jak szczepionki, które mają nas uodpornić na przyszłość. Zapraszamy.