Książki, Które Napisałem

Zapoznaj się ze światem książek spod mojego pióra

Moja
Historia

Przeżyłem w życiu bardzo wiele i choć nie zawsze osiągałem sukces, to nauczyłem się wyciągać wnioski z każdej życiowej lekcji.

Zachęcam Cię do zapoznania się z pozycjami, które miałem możliwość napisać i wydać na rynku. Od “Obudź się” – bestsellerowej pozycji, aż po najnowszą premierę Heksagon Szczęścia – Równowaga kluczem do spełnienia. Postanów sobie czytać je codziennie, choćby przez kwadrans, po roku odczujesz skutki.

Heksagon
Szczęścia

opowiada o balansie, który jest niezbędny w naszym życiu, by osiągnąć szczęście, spełnienie i spokój, a także o sześciu równoważnych obszarach naszego życia, które ściśle na siebie wpływają

W pozytywny bądź negatywny sposób, w zależności od tego, czy panuje w nich równowaga, czy w którymkolwiek z nich pojawia się niedostatek. Z merytoryczną wiedzą przeplatają się inspirujące opowieści, wśród których spotkasz na przykład mnie, rozmawiający z bogami Olimpu i liczne ciekawostki oraz wskazówki, dzięki którym być może na stałe odnajdziesz swoją równowagę i pełnię szczęścia.

Sprzedaż Naturalna

to książka opowiadająca o koncepcji “sprzedaży naturalnej”, którą sam stworzyłem. Kiedy zacząłem jej nauczać, tłumaczyłem, że techniki sprzedaży już nie działają – przynajmniej te, które znałem.

Ta wiadomość była dla większości ogromnym zaskoczeniem. By być sprzedawcą naturalnym trzeba czasami zmienić siebie, ale przede wszystkim zmienić podejście – zrezygnować z utartych sztuczek i wyuczonych formułek. Moja książka powstała, aby pomagać ludziom stawać się prawdziwymi sprzedawcami – „sprzedawcami naturalnymi” – ponieważ w dzisiejszych czasach jest to najbardziej efektywne i jedyne słuszne podejściem.

Obudź Się

to historia, w której pokazuję swoją długą i wyboistą drogę po marzenia. Nie zawsze miałem tyle optymizmu i dobrej wiary. Jednak coś się musiało w końcu zmienić!

Każdy człowiek w swoim życiu popełnia błędy, jednak najważniejsze jest, aby wyciągać z nich odpowiednie wnioski. Nigdy nie dojdziemy do perfekcji, jednak możemy starać się jak najbardziej minimalizować swoje pomyłki, dlatego też stworzyłem tę książkę, w której pokazuję, jakich nawyków należy się nauczyć, a czego lepiej się wystrzegać. Ta historia to opowieść o tym, że o swoje marzenia trzeba po prostu zawalczyć, bo jeśli czegoś naprawdę pragniemy, to w końcu znajdziemy sposób na to, aby zrealizować swój cel. Przejdź moją historią przez błędy i wyciągnij naukę, nie popełniając ani jednego z nich.

Problemy Są Dobre

to książka inspirowana moimi osobistymi doświadczeniami – wzlotami i upadkami. Wierzę, że pozwoli Ci podnieść głowę i optymistycznie spojrzeć na wszystkie wyzwania, które obecnie stoją i kiedykolwiek staną na Twojej drodze.

Zawarte w książce wskazówki i informacje wynikają z tego, czego nauczyło mnie życie. Miałem 36 lat, gdy zbankrutowałem – straciłem dom, samochód i źródło utrzymania, a długi spłacałem przez kilkanaście lat. To trauma, z której trudno się podnieść, a jednak da się. Dziś wierzę, że problemy mogą wyjść nam na dobre i chcę Ci o tym opowiedzieć.